Кровлан - промисловий пол, гідроізоляція покрівлі, стяжка, Одеса, Україна
RU UA
рекомендации компании Кровлан

компания Кровлан в социальных сетях

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Про компанію


Рік заснування 2003
Ліц. АВ №517493 от 21.06.2010 г.

Історія компанії

Кровлан - це наша сімейна справа. Ми пишаємося цим, що б там не говорили про сімейний бізнес. Адже хороші справи краще і легше робити разом.

Наша компанія - це не лише родичі та друзі. Ми відкриті. Компанія зростає, розвивається і, звичайно, потребує нових фахівців, партнерів. При цьому принципи роботи команди залишаються незмінними професіоналізм, працездатність, висока внутрішня відповідальність, спрямованість на результат, порядність, готовність до співпраці, позитивне ставлення до життя, прагнення до зростання і розвитку. Ідея створення власного бізнесу прийшла до нас ще в 2000 році, коли ми працювали на будівництві. Нас називали «бригада на прорив».

У 2003 році ми відійшли на «вільні хліба» і зайнялися влаштуванням гідроізоляційних покрівель. Ми розробили і виготовили спеціальне обладнання станок для укладання єврорубероїду. Саме цей легендарний станок (а насправді наші працездатність, ініціативність, креативне мислення і професіоналізм) зіграв вирішальну роль в отриманні першого великого самостійного замовлення.

Наша бригада отримала офіційний юридичний статус та ми стали приватним підприємством 4 серпня 2004 року . У 2005 році ми відкрили новий напрямок діяльності влаштування високоміцних промислових підлог.

У робочому процесі ми застосовуємо найсучасніші і перевірені методи, технології, сучасне обладнання, високоякісні сертифіковані матеріали. Завдяки кваліфікованому персоналу, професійній організації ведення робіт і досягненню високої якості їх виконання, ПП «Кровлан» користується авторитетом серед своїх клієнтів та інших будівельних компаній.

Сьогодні у нас є наша сильна згуртована команда, досвід і чудові перспективи росту і розвитку.

  G Analytics Яндекс.Метрика
сайт створено компанією